Samoza

Arrangementen
Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Hotelinfo

(Mid)week of weekend in een lounge, lodge of chalet (2-6 personen)

9.7
Perfect • 11 beoordelingen
Samoza
Vierhouten (235km)
Verkocht: 1
€400
€264

Samenvatting

Voor 2 tot 6 personen: (mid)week of weekend in een Veluwe Lodge, Veluwe Lounge of Chalet Nachtegaal bij Samoza: geniet bij aankomst van een compleet welkomstpakket

Arrangementen

Midweek in Veluwe Lodge geldig voor 2-6 personen (geldig van ma t/m vr)

34% korting

Verkocht: 0

€400
€264

Weekend in Veluwe Lodge geldig voor 2-6 personen (geldig van vr t/m ma)

34% korting

Verkocht: 1

€490
€323

Week in Veluwe Lodge geldig voor 2-6 personen (geldig van vr t/m vr)

34% korting

Verkocht: 0

€608
€401

Weekend in Veluwe Lounge geldig voor 2-6 personen (geldig van vr t/m ma)

34% korting

Verkocht: 0

€617
€407

Midweek in Veluwe Lounge geldig voor 2-6 personen (geldig van ma t/m vr)

34% korting

Verkocht: 0

€634
€418

Week in Veluwe Lounge geldig voor 2-6 personen (geldig van vr t/m vr)

34% korting

Verkocht: 0

€928
€612

Beschikbaarheid

1
accommodatie

Highlights

  • Multideal:
  • Midweek of weekend in Chalet Nachtegaal voor 2-5 personen vanaf €282
  • Week, midweek of weekend in Veluwe Lodge voor 2-6 personen vanaf €264
  • Week, midweek of weekend in Veluwe Lounge voor 2-6 personen vanaf €407
  • Zie hier de inhoud van de multideals
  • Geniet van een week, midweek of weekend met jouw favoriete gezelschap
  • Je hebt de keuze tussen Chalet Nachtegaal, Veluwe Lodge of een Veluwe Lounge
  • Ontdek de prachtige omgeving van de Veluwe
  • Jullie krijgen een compleet welkomstpakket bij aankomst
  • Ga paardrijden op de manege, plons in een van de zwembaden of geniet van een heerlijke maaltijd bij het grand café
  • Inclusief schoonmaakkosten
  • De camping is ideaal voor kinderen
  • Geniet van een heerlijke mini-vakantie met jouw favoriete gezelschap
  • Bij Chalet Nachtegaal en de Veluwe Lounge zijn 4 honden toegestaan en bij de Veluwe Lodge zijn 2 honden toegestaan

Grote kleine letters

  • Geldig vanaf 4 sep 2023 t/m 31 mei 2024
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,25 p.p.p.n. en bedlinnen à €9,50 p.p.

Foto's

Locatie

Samoza
Plaggeweg 90, 8076 PM Vierhouten
235 km van De kust
3km van treinstation

Meer info

Een paar dagen weg met jouw favoriete gezelschap? Zoek niet verder: bij Samoza zit jij goed. Jij kunt hier namelijk kiezen voor een weekend- of (mid)weekverblijf in een Veluwe Lodge of Lounge met 2 t/m 6 personen of een Chalet Nachtegaal met 2 t/m 5 personen. Neem eventueel je trouwe viervoeter(s) mee, want ook honden zijn van harte welkom bij Samoza. Bij aankomst krijgen jullie bovendien een compleet welkomstpakket. Beleef een heerlijke tijd samen.

Op de camping is er van alles te doen: zo kun je paardrijden op de manege, plonzen in de zwembaden, eten en drinken bij de gezellige horecagelegenheden en kunnen de kinderen helemaal los gaan in de grote buitenspeeltuin en de binnenspeeltuin. Geniet van een fantastische mini-vakantie!

Chalet Nachtegaal (2-5 personen)

  • Open keuken
  • Combimagnetron
  • Vaatwasser
  • Koelkast
  • Gasfornuis
  • Senseo en waterkoker
  • Badkamer met douche
  • Toilet
  • 2 slaapkamers

    • 2 éénpersoons-boxspringbedden
    • 1 stapelbed met 1 eenpersoonsbed

  • Terras
  • 2 ligbedden
  • Tuinset
  • Parasol
  • Gratis wifi

Veluwe Lodge (2-6 personen)

  • Open keuken
  • Combimagnetron
  • Gasfornuis
  • Kinderstoel
  • Koelkast
  • Senseo en waterkoker
  • Vaatwasser
  • Vriezer/vriesvak
  • Badkamer met douche
  • Toilet
  • 3 slaapkamers

    • 1 stapelbed
    • 1 tweepersoonsbed
    • 1 tweepersoonshoogslaper

  • Gaskachel
  • Overdekt terras met loungeset
  • Tuinset
  • Gratis wifi

Veluwe Lounge (2-6 personen)

  • Open keuken
  • Combimagnetron
  • Gasfornuis
  • Vaatwasser
  • Koelkast met vriezer
  • Nespresso koffiezetapparaat
  • SMEG waterkoker
  • SMEG citruspers
  • Badkamer met ruime inloopdouche
  • Tweede toilet
  • 3 slaapkamers

    • 1 tweepersoons-boxspringbed
    • 2 eenpersoons-boxspringbedden
    • 1 stapelbed

  • Tuinset en 2 ligbedden
  • Gratis wifi

Welkomstpakket

  • Tas
  • Beachtennisset
  • Zonnebril
  • Cap
  • Keykoord
  • Pen
  • Fles wijn

Beoordelingen

9.7
Perfect
11 beoordelingen
Y.
Mevr. Y. Heikens
H.
Mevr. H. Bos
Super mooie chalets netjes verzorgd mooie omgeving vriendelijk park
Samoza
Dankjewel Herma voor je mooie woorden! Wij zijn blij te lezen dat jullie hebben genoten!
H.
Dhr. H. Udding
Onze tijd in de Lodge op Samoza was werkelijk fantastisch. Vanaf het moment dat we aankwamen, werden we verwelkomd door de weelderige natuurlijke schoonheid die deze camping omringt. De Lodge zelf overtrof al onze verwachtingen. Het was van alle gemakken voorzien, inclusief een handige vaatwasser, een moderne televisie en een ruime koelkast. De aangename verrassing was de gaskachel, die 's avonds voor de nodige warmte zorgde en ons in staat stelde te genieten van gezellige avonden, zelfs als het buiten wat frisser werd. Wat deze ervaring echt onvergetelijk maakte, was de betoverende omgeving. Camping Samoza bevindt zich in het hart van de natuur, omringd door weelderige bossen en adembenemende landschappen. Elke ochtend begon met het gezang van vogels en de frisse geur van de natuur. We brachten onze dagen door met wandelen door de schilderachtige paden, fietsen door de bossen en genieten van de rust en stilte. 's Avonds zaten we vaak buiten op het terras van onze Lodge, omringd door de geluiden van de natuur en de prachtige sterrenhemel. Kortom, onze tijd op Samoza was een onvergetelijke ervaring die ons dichter bij de natuur bracht en ons liet genieten van de eenvoudige geneugten van het leven. We kijken ernaar uit om hier in de toekomst weer terug te keren en nog meer prachtige herinneringen te creëren.
Samoza
We zijn ontzettend blij om te lezen dat jullie tijd in de Lodge op Camping Samoza zo geweldig was. We hopen jullie in de toekomst opnieuw te mogen verwelkomen voor nog meer onvergetelijke momenten en mooie herinneringen

Hotelinformatie

Op zoek naar een perfecte locatie voor een welverdiende (mini-)vakantie? Zoek niet verder: bij Camping Samoza op de Veluwe ben jij aan het goede adres. Van luxe chalets tot aan mooie glampingtenten: ze hebben het allemaal.

De camping is ook ideaal voor kinderen. Naast het spetterende zwembad met diverse glijbanen, kun je ook paardrijden bij Manege Samoza. In de ondergrondse Chill Down kunnen kinderen allerlei spellen en games en films kijken. Ook is iedereen welkom bij de Dierenhoeve, om te leren over dieren en ze te knuffelen en aaien.

Ervaar het zelf bij Samoza!

Hotels in de buurt van Samoza